Грудень 5, 2013

Виробництво фасадних термопанелів

Технологія обробки і утеплення будівель за допомогою фасадних термопанелей існує досить давно. В Європі ця технологія стала активно застосовуватися ще в середині минулого століття. У нашій країні технологія фасадних термопанелей стала впроваджуватися не так давно, проте отримала широке визнання і схвальні відгуки. Хочу додати, що для нашого суворого клімату фасадні термопанелі добре підходять. Згодом виробництво фасадних термопанелей були значно модернізовано.

Так що ж являє собою фасадні термопанелі і як відбувається їх виробництво?

Виготовляються панелі за допомогою спеціальної прес-форми, зі встановленою матрицею імітує кладку цегли. Спочатку плитка вкладається в матрицю, після чого додається кварцовий пісок. Робиться це для того щоб забезпечити захист швів від несприятливих впливів зовнішнього середовища. Обов’язково в матрицю встановлюються виготовлені з пластику напрямні за допомогою яких виробляють монтаж панелі до стіни. Потім форму заповнюють рідким пінополіуретаном, після затвердіння якого утворюються термопанелі з клінкерною плиткою.

Так як клінкерну кераміку виготовляють із сирої глини завдяки чому та має високу пористість, тому рідкий утеплювач глибоко проникає в пори плитки. Через це з’єднання має додаткову міцність. До того ж клінкерні термопанелі є оптимальним звуко- і теплоізоляційним матеріалом.

Фасадні термопанелі мають досить малу вагу, тому для проведення монтажних робіт немає потреби залучати багато людей або будь-яку будівельну техніку. Також немає потреби додатково посилювати фундамент, а посилення фундаменту має на увазі додаткові грошові витрати.

Пінополіуретан який входить в основу фасадних термопанелей є хімічно стійким матеріалом до дії більшості клеїв і розчинників, він не гниє і не уражається грибком. Пінополіуретан є важкоспалахуючим матеріалом.

Від дії зовнішніх несприятливих несприятливих факторів пінополіуретан захищений другою складовою - клінкерною плиткою. Термін експлуатації клінкерних термопанелей становить як мінімум 50 років. Експлуатаційні властивості з часом не зменшуються, термопанелі не потребують будь-якого спеціального догляду.

Фасадні термопанелі виконуються у вигляді безлічі фактур і видів, але основним поширеним видом клінкерної плитки є імітує цегляну кладку.

Даний вид клінкерної плитки користується великим попитом, тому як вона після монтажу надає акуратний і стильний зовнішній вигляд будівлі. Виконаний з термопанелей «під цеглу» фасад візуально дуже важко відрізнити від справжньої цегляної кладки. При цьому фасад змонтований з фасадних термопанелей володіє високими властивостями енергозбереження та при цьому має досить невисоку ціну в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами.

У виробництві фасадних термопанелей кожна операція проходить перевірку технічним контролем. Контроль полягає в перевірці якості приходить сировини, контроль якості матеріалів, що відбувається контроль при прийманні матеріалів в самому цеху з виробництва панелей, а також завершальний контроль після того як продукція виготовлена.

І в підсумку робимо загальний висновок. Після монтажу клінкерними термопанелями фасад вашого будинку не тільки набуває яскраво виражений красивий і стильний вигляд, але і йому нестрашні навіть найлютіші морози. Завдяки своїм енергозберігаючим властивостям можна істотно економити на енергоносіях, завдяки чому за кілька років вартість монтажу фасадних термопанелей окупиться.