Травень 15, 2012

Вибір інструменту: Електролобзик

Електролобзик є, напевно, найпопулярнішим інструментом для розпилювання дерева, фанери та інших матеріалів. Лобзикові пилки недорогі і практичні, в порівнянні з іншими видами піл. Той, хто ще не вирішив остаточно, чи потрібен йому електролобзик в господарстві, можемо запевнити сміливо: це той інструмент, який буде корисний не тільки при проведенні ремонту, але і в тому випадку, якщо знадобиться щось відпиляти або "підігнати по-швидкому". Електролобзик стане надійним помічником не тільки при столярних роботах, а й у багатьох інших справах. А якщо ще придбати спеціальні пилки, то можна буде працювати з пластиком, алюмінієм і сталлю.

Електролобзик допоможе вам зберегти час і сили при работе.Самие прості побутові моделі коштують не дорого, тому багатьом дачникам і початковим домашнім майстрам по карману. Так що не потрібно довго замислюватися, а варто поспішити в найближчий будівельний магазин.

Як правильно вибрати електролобзик.

Перед тим як вибрати електроінструмент поставте насамперед питанням, як часто ви плануєте його використовувати і які види робіт будете проводити. Якщо плануєте працювати електролобзиком постійно, тоді порадимо придбати професійну модель, яка розрахована на більш довгий термін користування, у разі, якщо ви будете користуватися інструментом час від часу, то обирайте недорогу побутову модель.

В основному, всі лобзики відрізняються один від одного по потужності і глибині пропила різних матеріалів. Крім того, більшість моделів мають регулювання швидкості ходу і зміну кута нахилу пилки. Також перед купівлею варто звернути увагу, як легко і просто встановлювати полотно в тримач. В більшості сучасних електролобзиків є система швидкої зміни пилки.

Більшість моделей віпускаються в спеціальних валізах і забезпечені базовим комплектом пилок. Такий чемоданчик дуже зручний при транспортуванні і зберіганні інструмента. Також відзначимо, що в деяких моделях виробники встановлюють додаткові опції, такі як підсвічування робочої поверхні, видалення пилу під час пиляння, а також наявність вбудованого лазера для ведення більш рівного пропилу.