Листопад 23, 2013

Вибір інструменту: дренажний насос

Підтоплення підвалів будівель, погребів, траншей і низин - це далеко не повний перелік того шкоди який можуть завдати надмірних опади. Щоб уникнути наслідків розгулу стихій потрібно зовсім небагато, а саме, взяти собі на озброєння дренажний насос, купити який ви зможете в спеціалізованому магазині. Вартість подібного обладнання невисока і є доступною для більшості верств населення. А здатен цей агрегат дійсно на багато що.

Наприклад, крім проблеми стічних вод, він здатний вирішувати такі питання:

Цей виріб має наступні переваги:

Низька вартість

На даний момент це одна з найдешевших видів насосного обладнання. Тому не варто економити на своєму комфорті;

Висока продуктивність

Навіть найпростіші і дешеві моделі здатні перекачувати до 8 м3 на годину і забезпечувати напір до 7 м. Як правило, цієї величини цілком достатньо, щоб, осушити підвал або льох після весняних паводків або ж поміняти воду в вашому басейні.

Якщо ж ви плануєте використовувати прилад для відкачування вмісту вигрібної ями, то в даному випадку слід звернути увагу на моделі потужніші, які при цьому, мають здатність працювати з рідинами підвищеної щільності.

Практично всі моделі дренажних насосів обладнані кінцевим вимикачем типу «поплавок», що дозволяє виробу автоматично відключатися при досягненні заданого рівня води. Така конструкція оберігає двигун від перегрівання, що забезпечує довговічність служби вироби.

Простота обслуговування і ремонту.

Низький рівень гучності.

Мале споживання електроенергії.

До недоліків дренажних насосів можна зарахувати:

Виріб може працювати тільки в зануреному стані. В іншому випадку можливий перегрів двигуна і вихід його з ладу. Якщо працювати по даній рекомендації виробника, то неминуче якийсь шар рідини залишиться в осушуваних просторі. Однак найчастіше, особливо якщо мова йде про аварійних роботах, то цим пунктом інструкції нехтують, так як вартість таких насосів невисока і для кращого результату цілком можна ними і пожертвувати.

Крихкість корпусу. Корпус побутових моделей, як правило, виготовлений з високоміцного технічного пластику, тому ударні робочі навантаження можуть стати причиною розгерметизації насоса. Даного недоліку позбавлені моделі з нержавіючої сталі, але, вони дорожчі порівняно з пластиковими аналогами.

Щоб максимально розширити застосовність даного насоса рекомендується додатково купити бензиновий генератор, який дозволить проводити роботи по відкачці стічних вод, не прив'язуючись до стаціонарних джерел електроенергії.