Вересень 10, 2012

Технічні характеристики бензопил

Вдала покупка бензопили - це правильний вибір її типу та класу. У той же час пили одного типу теж можуть відрізнятися за деякими функціональними і технічними параметрами. Для того, щоб не помилитися при покупці слід врахувати деякі нюанси. Клас пили багато в чому визначається її потужністю. Давайте розберемося, що потрібно знати при виборі бензопили.

Якщо вибрати пилку з великою потужністю, а вам потрібно тільки пиляти невеликі дерева і чагарник, то це буде марна трата грошей і при роботі з нею виникнуть певні незручності. Так як, чим більше потужність, тим більше вага інструменту. Якщо ж потужність бензопили невелика, то доведеться при роботі докладати додаткові фізичні зусилля (тиснути на пилу). Все це може привести до передчасного зносу деталей.

Вага апарату.

При виборі пилки не посоромилися "приміряти" її на себе. Відчуйте зручно її тримати у висячому положенні. Адже 3 кг або 5 кг при роботі є істотним чинником.

Антивібраційна захист.

Розрізняють два типи:

В основному хороша антивібраційний захист важливий для тих, хто працює пилкою часто і багато.

Інша гарнітура

Являє собою ланцюг, пилу і "зірочку". Пили провідних виробників можна купити з усіма запасними деталями. При експлуатації деталі зношуються: при цьому доведеться купувати нові. Кращим рішенням буде купувати "рідні" від виробника. Експерименти з деталями інших фірм не рекомендуються. Наприклад, не варто міняти ланцюг з кроком 0,325 дюйма на більший або купувати зірочку більшого діаметра. Це загрожує тим, що можна вивести пилу з ладу.

Безпека в роботі

Робота з бензопилою вимагає особливо ретельного дотримання заходів безпеки. Слід працювати в захисному одязі, до якої слід віднести каску, спеціальні окуляри, куртку, рукавички, а також штани і чоботи. Важливо, щоб одяг для роботи була міцною.

Плюси бензинових пил:

Мінуси:

Електропили

Плюсом є:

До мінусів варто віднести: