Листопад 16, 2012

Покрівля з керамічної черепиці

Найдорожчим етапом під час будівництва заміського будинку є будівництво покрівлі. Тут важливо правильно вибрати покрівельний матеріал, який найбільш підходить типу вашого будинку. Адже від цього буде залежати не тільки краса будинку і зовнішній вигляд, але також і надійність даху і довгий термін служби нижчих конструкцій будинку. До вибору матеріалу для покрівлі варто підійти серйозно і відповідально. До того ж, сьогодні, вибір покрівельних матеріалів дуже великий. Вибрати можна і мідну покрівлю та фальцевую, металеву, черепичний та ін.

Черепиця, як матеріал для покрівлі, була відома ще давно. Черепицю використовують при будівництві будинків з різних матеріалів, таких як камінь, цегла або дерево. Підходить черепиця і при будівництві нового будинку, і при реконструкції вже існуючих будинків. За допомогою неї дах можна зробити будь-якої складності, від простої до вельми химерної конфігурації (з мансардами, слуховими вікнами і башточками).

Керамічна черепиця або як її ще називають керамочерепиця є престижним покрівельним матеріалом, оскільки володіє високими характеристиками звуко- і теплоізоляції, а також екологічною чистотою. У будинку, у якого черепична покрівля, завжди тепло і сухо, навіть в сильну зливу тихо і затишно. Дах з керамочерепиці є запорукою спокою і благополуччя господарів цього будинку. Така покрівля буде служити Вам і вашим нащадкам довгі роки. Якісна керамочерепіца прослужить не менше ста років. Весь цей час вона буде зберігати красу і радувати око.

Виготовлення керамочерепиці є досить складним і дорогим процесом, тому така покрівля не може бути дешевою. За довговічність і якість потрібно платити, однак заплативши один раз надалі можна заощадити, так як не потрібно буде витрачати на ремонт в процесі експлуатації такої покрівлі.

На ринку особливим попитом користується керамочерепиця виробництва Іспанії та Німеччини. При виборі керамочерепиця керуйтеся наступними критеріями: