Квітень 4, 2014

Облицювання фасаду черепашником

Сьогодні вибір фасадного облицювання досить широкий. Останнім часом все більш популярним варіантом при обробці фасаду будинку є черепашник. Ракушняк є, напевно, найкрасивішим облицювальним матеріалом для фасаду будинку. Однак його перевага не тільки в одній лише красі. Він морозостійкий, довговічний і екологічний. Використовувати його можна не тільки для зовнішньої, але і для внутрішньої обробки будинку. Кладка з черепашника виходить акуратною і красивою.

Ракушняк - це вапняна гірська осадова порода, складена повністю скам’янілостями і уламками раковин молюсків, володіє цілим набором переваг. Перш за все, черепашник досить простий при обробці. Він відносно легкий (наприклад, якщо порівняти з мармуром). До всього іншого не має радіаційного фону, наприклад як у мармуру або граніту, тому він більш екологічний.

Однак у черепашнику є і деякі «мінуси». Облицювання фасаду будинку черепашником є складним процесом і найкраще довірити його професіоналам. Ракушняк вбирає добре вологу, так що при обробці фасаду будівлі нарізаний для обробки матеріал попередньо потрібно обробити гідрофобною речовиною. Облицьовувати черепашником можна навіть дерев’яні стіни. Але тільки потрібно попередньо їх гідроізолювати як слід і обштукатурити по оцинкованої штукатурної сітці. Якщо проводиться облицювання залізобетонних або цегляних стін тоді гідроізоляіія не потрібна.

Переваги черепашнику

Недоліки черепашнику