Вересень 29, 2012

Керамограніт

Керамограніт є штучним оздоблювальним матеріалом. Це досить нова технологія в керамічному виробництві. Керамограніт отримав визнання в 80-х роках минулого століття. Можна сказати, що батьківщиною керамогранітних підлог і керамогранітних плитки є сонячна Італія, де його називають gres porcellanto. У нас цей продукт називають керамічний граніт або керамограніт. Також можна сказати, що керамічний граніт - це вищий щабель у розвитку і виробництві керамічної плитки.

Виробництво керамограніта.

Робиться керамограніт з суміші двох типів глин найвищої якості, в які додаються кварцові компоненти, польовий шпат, а також натуральні фарбувальні пігменти. Суміш піддається пресуванні за допомогою високого тиску, після чого її висушують і піддають випалу при високій температурі. У процесі випалу сировину спікається, утворюючи при цьому моноліт. В кінцевому підсумку виходить непористий і дуже міцний матеріал з глибоким малюнком.

Зовнішній вигляд керамограніта.

Керамограніт з легкістю може імітувати фактуру і малюнок будь-якого природного каменю. Можна зустріти навіть «античну фактуру», яка має сліди потертостей. Є керамограніт з класичним дизайном, мають зернистий малюнок на всю глибину. Також керамограніт володіє широким спектром поверхонь: матовою поверхнею, полірованою, полуполірованою (при цьому полірування і фактура відколу сусідять).

Розміри керамограніта.

Керамограніт буває як у вигляді маленьких плиток (50х50 мм), середніх, що користуються великою популярністю (200х200, 300х300, 400х400 мм) і плит великого формату (600х600, 600х1200 і 1200х1800 мм).

Властивості керамогранита.

Одним з важливих властивостей даного матеріалу є низьке водопоглинання і морозостійкість. Також керамограніт стійкий до навантажень і агресивних хімічних речовин. Володіє міцністю на вигин і стійкістю до перепаду температури. Всі ці властивості дозволяють використовувати керамограніт для облицювання зовнішніх фасадів будівель.

Область застосування .

Керамограніт широко застосовують в будівництві, наприклад для зовнішньої і внутрішньої обробки громадських будівель, офісів, бізнес-центрів, станцій метро, стадіонів, вокзалів, готелів, котеджів і квартир. Володіючи різноманіттям кольорів і красивим дизайном за допомогою цього матеріалу можна втілювати найскладніші за задумом архітектурні рішення, надаючи фасадам будівель сучасний і стильний вигляд незалежно від їх призначення.