Квітень 13, 2013

Фасадні термопанелі

Фасадні термопанелі представляють із себе облицювальні конструкції, що виконують одночасно дві функції: декоративну і роль утеплювача. Є ефективним, сучасним і енергозберігаючим способом обробки.

Велика популярність термопанелей обумовлюється малою вартістю виконання робіт і високою швидкістю виробленого монтажу. Такі панелі являють собою пенополістерольних підставу і панелі з клінкерної плитки імітують цегельну кладку. Стандартна товщина підстави з пінополістеролу становить від 60 до 100 мм, клінкерної плитки - 15 мм. Готові розміри фасадних термопанелей залежать перш за все від виробника.

Пінополістирол - це добре відомий усім пінопласт, є легким матеріалом, використовується для утеплення або для упаковки. Але для термопанелей використовують не всім звичний пресований гранульований пінопласт, а спінений. Для термопанелей використовують полістирол великої щільності, близько 40 кг / м³. Також даний матеріал має низьку теплопровідність.

Клінкерна плитка. У перекладі з голландського слово «клінкер» означає «цеглину». Таким чином клінкерна плитка є цегляної плиткою. Проводять її з сланцевої глини. У виробничому процесі відбувається її тривалий випал. Температура при якій відбувається випал становить понад 1000 ° С, завдяки чому така плитка перетворюється в злиток зі структурою в якій відсутні порожнечі і вкраплення.

Переваги термопанелей

Шляхетний і вишуканий фасад.

Цегляний будинок завжди асоціюється з розкішшю, багатством і солідністю господаря будинку. В Європі споконвіку цегла є основним будівельним матеріалом. Наприклад, в Німеччині влада намагається зберегти старовинний дух міст і одночасно борючись за теплоізоляцію будівель, всіляко сприяють обробці стін саме фасадними термопанелями під цеглу.

Цегляна кладка підходить для фасаду будь-якого індивідуального будинку, надаючи йому витонченість і індивідуальність. При обробці будинку термопанелями, ви надаєте своєму житлу новий блиск.

Фасадні термопанелі не тільки відмінно імітують цегельну кладку, але і додадуть кладці практично ідеальну геометрію. При самому першому погляді видно, що з клінкеру плитки в панелях мають чіткі і рівні шви. Такого результату дуже не просто досягти при укладанні цегли, лише майстри найвищого рівня здатні домогтися такої досконалої кладки.

Досконала теплоізоляція будинку.

Фасадні термопанелі вирішують одну з основних проблем, будучи, за численними відгуками фахівців, якісної теплоізоляцією для будинку. Як відомо, якщо будинок погано утеплений, то не менше 40% тепла буде йти через незахищений фасад, інше тепло йде через вікна, двері, підлогу, дах. Будинок облицьований фасадними термопанелями збереже тепло взимку, а в літню спеку в ньому буде прохолодно.

Досягається такий ефект завдяки використанню пінополіуретану і пінополістиролу - ефективних утеплювачів. Ці матеріали отримали велике поширення при утепленні будинків і будівель.

Фасадні термопанелі економлять витрати на електроенергію.

Ми всі бачимо і відчуваємо на собі безперервне зростання цін на енергоносії, що істотно позначається на домашньому бюджеті багатьох власників приватних будинків як в нашій країні, так і в Європі.

Оздоблення термопанелями фасаду будинку дозволяє істотно скоротити витрати на опалення. Сучасні утеплювачі і продумана конструкція панелей здатні ефективно протистояти різких перепадів температури і несприятливих атмосферних явищ.

Захист від атмосферних опадів.

Стіна з фасадних термопанелей монолітна і завдяки своєму щільному пазогребенева з’єднанню внахлест не дозволить ні дощу ні снігу проникнути в товщу стін.

Можна сказати, що будинок ніби знаходиться в захисній оболонці без дірок і тріщин. Клінкерна плитка не сприйнятлива до атмосферних опадів, а завдяки морозотривкої затірки захисні властивості термопанелей збережуться на довгі роки.

Здоровий і комфортний клімат в будинку.

Напевно багатьом з Вас, шановні читачі, знайома така ситуації: взимку в будинку холодно і холодно, доводиться користуватися обігрівачами, лічильник крутиться як скажений намотуючи ваші гроші, через вогкість на стінах утворюється цвіль і грибок; влітку - нестерпна спека, доводиться включати вентилятор або кондиціонер. Фасадні термопанелі здатні докорінно змінити відчуття від перебування в будинку! Сирість і волога, задуха, грибок і пліснява залишаться в минулому. Конструктивні особливості термопанелей надійно захистять житлові приміщення від проникнення вологи, в будинку буде оптимальний мікроклімат, що сприяє здоров’ю його власників! До всього іншого фасадні термопанелі не вимагають постійного догляду, що також скоротить ваші витрати!

Швидкість і легкість в монтажі.

Значним плюсом на користь термопанелей є легкість в їх монтажі. Термопанелі не вимагають додаткового посилення фундаменту, навіть на старому фасаді. Одна панель важить 15-19 кг. Монтаж легко виробляється завдяки конструкції шип-паз, завдяки якій панелі швидко і щільно з’єднуються один з одним. Можна вибрати два варіанти монтажу - на обрешітку або безпосередньо на фасад. Монтаж термопанелей можна виробляти на будь-яку підставу: старі цегляні або бетонні стіни, брусові або щитові будинки. Роботи з монтажу фасадних термопанелей можна виробляти в будь-який час року. Плюсова температура потрібна тільки для затирання швів.

Завдяки Термопанелі підвищується звукоізоляція, що важливо для здорового і комфортного проживання, в вашому домі буде екологічно чиста атмосфера, вартість вашої нерухомості буде тільки вище.