Грудень 1, 2016

Акриловий вкладиш у ванну

Багато хто любить відпочити і поніжитися в гарячій ванні, після важких трудових буднів. Однак цю млість може легко затьмарити зовнішній вигляд ванни. Розлучення, жовті плями, тріщини - все це цілком може очікувати вашу «купіль», якщо за нею не доглядати доглядати належним чином.

Однак що робити, якщо ваша ванна виглядає не найкращим чином? Є кілька варіантів вирішення проблеми: заміна на нову ванну, реставрація старої ванни або установка акрилового вкладиша. Який варіант з наведених вище краще - вирішувати тільки Вам. А в даній статті хотілося б сказати кілька слів на користь останнього варіанту.

Розберемося, що з себе представляє акриловий вкладиш у ванну? Це спеціальна вставка, виготовлена з акрилового листа за сучасними технологіями. Вкладиш вставляється в стару ванну, надійно приховуючи всі дефекти. Кожна ванна має свою форму і габарити, тому щоб підібрати вкладиш виконують необхідні виміри: глибину, довжину і внутрішню ширину ванни. Підібраний за розмірами ванни вкладиш обробляють спеціальним клейовим складом і вставляють в ванну, герметично зістиковуючи стінки і зливний отвір.

Заміна ванни - клопітка і непросте заняття. Щоб замінити ванну потрібно певний навик, вільний час і кошти. Сьогодні купити акриловий вкладиш для ванни вигідніше, ніж придбати і встановити нову ванну. Щоб встановити вкладиш буде потрібно всього пара годин і вже через 8 годин можна буде прийняти ванну.

Якщо для інтер’єру вашої ванної кімнати необхідний якийсь певний колір, то можна вибрати найбільш підходящу забарвлення. Завдяки цьому дизайн вашої ванної кімнати стане більш сучасним і цікавим.

До всього іншого акрил є екологічно чистим матеріалом, він абсолютно безпечний для здоров’я людини. Акрил, завдяки своїм властивостям, має низьку теплопровідність, що дозволяє зберігати довгий час високу температуру води.

Реставрація ванни таким способом дуже практична, так як вкладиш довговічний, стійкий до механічних впливів, не схильний до до появи відколів і тріщин, не жовтіє. Термін служби складає не менше 15 років. Акрилової поверхні вкладиша не потрібно будь-якої спеціальний догляд. Для того, щоб зовнішній вигляд акрилового вкладиша був чистим і естетичним досить його регулярно мити мильним розчином або будь-якими засобами для посуду.

Завдяки встановленню акрилового вкладиша ваша ванна буде виглядати як в день покупки, а може навіть і краще.